0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak amacıyla tecrübeli ekipler ile hizmet vermekteyiz. Geniş kadromuz ile nakliyatı kısa sürede tamamlamakta ve taşınma stresini uzun süre yaşamanıza izin vermemekteyiz. Evini taşımanız gerektiğinde bunun için ücret almadan evinize ziyaret gerçekleştirmekte ve fiyat teklifini sunmaktayız.

 Bu teklifi kabul etmeniz halinde size uygun olan günü belirleyerek o gün yeterli sayıda personel ile evinize gelmekteyiz. Eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaptıktan sonra da araçlara yüklemekte ve yeni adrese nakliyesini gerçekleştirdikten sonra işimizi tamamlayarak evinizden ayrılmaktayız.

Arena Asansörlü Nakliyat

Akyurt asansörlü nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız kullandığı son teknoloji asansör sistemleri ile eşyalar için güvenli nakliyat oluşturmaktayız. Binanızın uygun olması halinde yük asansörlerimizi önüne getirmekte ve kurduktan sonra test yapmaktayız. Test sırasında sorun yaşanmaması halinde de eşyaları bu asansörlere yükleyerek yeni adresinize taşımaktayız. Yeni adresinizde de yük asansörlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz.

Asansörler ile araçlara alınan ya da yeni evinize taşınan eşyaların nakliyesini gerçekleştirmek için kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış olan araçlar kullanmaktayız. Araçların içleri geniş olması ile eşyalar sıkışmadan taşınabilmektedir. Profesyonel sürücülerin kullandığı araçlarımızın tüm belgeleri tam olarak bulunmaktadır ve trafikte bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Akyurt şehirler arası nakliyat firmamız rakiplerinin önüne güvenilir olması ile başarmaktadır. Şehirler arasında eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için özel teknikler ile paketlemesi yapılmakta ve kırılacak eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır. Hassasiyetle verilen bu hizmet sırasında sorun yaşamanıza izin verilmemekte ve taşınma hızla tamamlanarak memnun olmanızı sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinde firma olarak tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazalar için önlem olarak sigortalı nakliyat yapmaktayız. İlave ücret almadan sigorta desteği vermekte ve ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile de eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bir zarar oluşması halinde bu sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.  Eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşamadan taşınabilmeniz için tecrübeli kadromuz ile yılın her günü hizmet vermekteyiz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.