0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Bala Evden Eve Nakliyat

Bala evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır sektörde olmanın tecrübesi ile titizlikle vermekteyiz. Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemleri almakta ve nakliyeyi bu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Planlı olarak çalışmakta taşınmanız için en uygun olan zamanı tespit ettikten sonra da taşınma günü geniş ekipler ile evinize gelerek mobilyaların demontajını yapmaktayız.

 Paketleme ve ambalajlama yaptıktan sonra da araçlarımıza yüklemekteyiz. Yeni adrese getirilen eşyaların evinize taşınmakta ve mobilyaların montajını yaptıktan eşyaların paketlerini ve ambalajlarını açtıktan sonra da ekibimiz işini bitirerek evinizden ayrılmaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Bala asansörlünakliyat hizmetini modern teknolojiyi kullanarak vermekteyiz. Binaların çok katlı olarak yapılıyor olması nedeniyle eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesi ve çıkartılması sırasında eşyalar zarar görebilmekte ayrıca bina sakinleri ile sıkıntılar yaşanmaktaydı. Bu sıkıntıları da verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmeti ile ortadan kaldırmaktayız.

Rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişilerin taşınmaları sırasında da asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Binanın önüne getirilen portatif yük asansörleri kurulup test edildikten sonra eşyalar bu şekilde taşınmaktadır. Kullanılan bu yöntem eşyaların güvenle taşınmasını sağlamanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yaşanan taşınma stresi kısa sürede bitmekte ve yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Bala şehirler arası nakliyat başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde firmamız bunun için deneyimli ekiplerimiz ve yeni model kapalı kasa araçlarımız ile hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat konusunda deneyimli bir firma olarak eşyaların tam koruma altında taşınmasını sağlamakta ve uzun yolda hasar görmesini de önlemekteyiz.

Sigortanın önemi günümüzde anlaşılmıştır ve firmamızda bütün nakliyat hizmetlerini sigorta kapsamında vermektedir. İlave bir ücret almadan eşyalarınızın sigorta kapsamında taşınmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmetinde eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamanın yanında eşyaları gördükten sonra bütçenize uygun fiyat teklifleri hazırlamaktayız. Taşınma öncesinde fiyatı biliyor olmanız ile sonradan yüksek maliyetler ile sıkıntıya düşmenizin önüne geçmekteyiz. Yılın her günü sizlere hizmet verebilmek için çalışmaktayız.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.