0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Sigortalı Nakliyat

Günümüzde nakliyat sektöründe tercih edilen yeniliklerden biri olan Ankara sigortalı nakliyat hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Şehirler arası yolculuklar sırasında oluşacak her türlü kaza ve ya afet nedeniyle eşyalarda oluşacak olan kayıpları önleyen bu sistem ile her zaman eşyalarınız koruma altında olacak. Her nakliyat firması tarafından sunulmayan bu özellik sizlere özel olarak firmamız tarafından sunulmaktadır. Eşyalarınızı korumak adına bütün önlemleri alan firmamız öncelikle ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı görecek ve buna uygun araç temin edecektir. Daha sonra ise sizinle taşımacılık alanında sunulan hizmetlerimizle ilgili bilgiler verecek olan firmamız ücret görüşmesi ve randevu günü ile ilgili bilgileri verecektir.

İstediğiniz Zaman Yanınızdayız!

Size randevu verilen yerde ve zamanda yanınızda olacak olan ekibimiz eşyalarınızı paketlemeden önce sigortalı nakliyat kapsamında envanter listesi hazırlayarak hangi eşyaların bulunduğunu kayıt edecektir. Sigorta şirketleri ile anlaşmalı bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmet kapsamında eşyalarınızın kaydının alınmasının ardından bütün eşyalarınız büyük, küçük denmeden paketlenerek taşınabilecek duruma getirilecektir. Sizleri düşünen firmamız her zaman başarılı çalışmalara imza atmak adına sektöründeki bütün yenilikleri takip etmektedir. Sigorta kapsamında olan eşyalarını şehir dışı yollarda dikkatli bir şekilde taşınacaktır. Ancak olası kaza ve ya hırsızlık gibi durumlarda ise eşyalarınız sigorta kapsamında olduğundan dolayı kayıplarınız geri ödenecektir. Bu sayede daha büyük kayıplar yaşamak zorunda kalmayacak ve sorunsuz bir şekilde taşınmanın verdiği güveni yaşayacaksınız.

Hizmetlerimizi Genişlettik!

Sadece sigortalı nakliyat değil aynı zamanda asansörlü nakliyat gibi seçenekler ile de yanınızda olacak olan firmamız yüksek katlardan eşyaların indirilmesi sırasında da sizlere hızlı bir çözümle yardımcı olacak. Asansörlü sistemler ile eşyalarınız kısa sürede indirileceği gibi herhangi bir hasar almayacak ve rahatça taşınabilecek. Personellerimiz nakliyat konusunda uzman kişilerden oluştuğundan dolayı size herhangi bir sorun yaşatmayacak ve eşyalarınızı en az sizin kadar özenli bir şekilde taşıyacaktır. Parça eşya taşımacılığı ve depolama gibi seçeneklerin de yer aldığı firmamızdan sizde ihtiyacınıza özel hizmetler alarak taşınma sürecini hızlandırabilirsiniz. Sigorta hizmeti hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

"Çankaya Sigortalı Nakliyat"

"Keçiören Sigortalı Nakliyat"

"Mamak Sigortalı Nakliyat"

"Yenimahalle Sigortalı Nakliyat"

"Sincan Sigortalı Nakliyat"

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.