0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk evden eve nakliyat olarak yeni bir eve taşınmanız gerektiğinde profesyonel kadromuz ile bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Eğtimli ekipler ile eşyalarınızın toplanması paketlenmesi ve kapalı kasa araçlardayeni adresinize nakliyesi gerçekleştikten sonra burada eşyaların paketlerinin ve ambalajlarının açılarak yerleştirilmesi daha önce demontajı ustalarımız tarafından yapılmış mobilyalarınızın burada montajının yapılması ile taşınma işleminizin hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinin alınası sırasında en büyük beklentinizin kaliteli hizmet ile uygun fiyatın bir arada olması olduğunu biliyor bunun içinde düşük kar marjı ile hizmet veriyoruz. Telefonda fiyat vermiyor ve yetkili personelimizin evinize yapacağı ziyaret ile eşyaları gördükten ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat teklifimizi hazırlıyor ve kabul etmeni halinde de size en uygun olan zaman dilimi içinde evinizi taşıyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Çubuk asansörlü nakliyathizmetimizi modern asansör sistemleri kullanmaktayız. Portatif yük asansör sistemlerimiz ile çok katlı binalarda oturan kişiler için taşınmayı kolay yapmanın ötesinde eşyaları için konforlu bir taşınma süreci sunmaktayız. Taşınma günü binanın önüne getirdiğimiz asansörün kurulumunu ve test aşamasını da yaptıktan sonra eşyaları bu şekilde araçlara alıyoruz.

Yeni adresinizde de gerektiğinde aynı sistem ile eşyaların eve nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizde mümkün olduğunca asansörlü taşımacılık yapmaya önem vermekteyiz. Binanızın asansörlerin kurulmasına uygun olması gerekmektedir uygun olması halinde bütün eşyalar önce paketlenmekte ve sonrada bu asansörler ile araçlara nakledilmektedir.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Çubuk evden eve nakliyat olarak evinizi şehir içinde taşımanız gerektiğinde olduğu gibi şehirler arasında taşımanız gerektiğinde de bu konuda deneyimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzun yolda zarar görmemesi için azami dikkat göstermekte ve ayrıca her zaman yeni model kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

Bütün nakliyat hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık yapmakta ve bu şekilde istenmeyen bir kaza olması alinde de oluşan zararın sigorta firması tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın hasar görmeden taşınması ve bu işlemin hızla sonuçlandırılması için firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.