0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Yorumlar  

+1 #5 Arslan Topkaya 12-03-2019 09:54
Firmanızı arkadaşlarımın tavsiyesiyle buldum. 2 tane arkadaşım sizlerle şehir içi nakliyat hizmeti almış. Hizmetlerinizden bahsettiklerinde hadi canım dedim ama iletişime geçip evimi taşıdıklarında arkadaşlarıma hak verdim. En iyi şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi uygulamaları, eşyalarıma özel araçla nakliyenin gerçekleşmesi gerçektende göz doldurucuydu. Yeni evime taşınmamda büyük emeği geçen Arena Nakliyat ve güleryüzlü personellerine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Alıntı
+1 #4 Ferit Ünlü 12-03-2019 09:52
Sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Eşyalarımı Ankara'dan Antalya'ya taşıdınız. Bu uzun mesafede eşyalarımın sorunsuz bir şekilde gelmesi, yolların engebeli olmasına rağmen çok dikkat edilmesi çok hoşnut ediciydi. Firmanızı internetten buldum ve iletişime geçtim. Gerek iletişimimde olsun gerekse eve gelip eşyalarıma baktıklarında olsun güleryüzü hiç eksik etmediler. Sorunsuz bir şekilde eşyalarımı taşımak için söz verdiler. Sözlerinde durdukları için ve benim bu ev taşıma stresimi yok ettikleri için onlara çok teşekkür ediyorum.
Alıntı
+1 #3 Kerim Kavaklı 12-03-2019 09:28
Daha önce de hizmet aldığım Arena Nakliyat firmasıyla bu sefer Yenimahalle ilçesinden Çankaya İlçesine taşındım. Firmanın ne kadar kaliteli iş yaptığını bildiğim için bir kez daha tercih ederken şüphe duymadım. Sağolsunlar iletişime geçtim tanıdılar. Biraz güzellikte yapıp eşyalarımı yeni evime taşıdılar. Eşyalarımda zaten hiç bir problem yok. Verdiğiniz kaliteli hizmetin karşılığını sitenize bir güzel yorum yazarak vermek istedim. Teşekkür ederim.
Alıntı
+1 #2 Selma Sakızlı 12-03-2019 09:26
Firmayla arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İyi ki tanışmışım çünkü eşyalarımı o kadar güvenli bir şekilde taşıdılar ki anlatamam. Firma gerçekten gerek hizmet öncesi gerekse hizmet vaktinde uzmanlığını gösteriyor. Eşyalarıma en iyi şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi uygulayarak yeni evime taşıdılar. Arena Nakliyat sayesinde bu stresli süreci sıkıntısız bir şekilde atlattım. Teşekkürler Arena Nakliyat.
Alıntı
+1 #1 Hakan Dalgıç 12-03-2019 09:24
Firmanız sayesinde evimi Ankara'dan İstanbul'a taşıdım. Eşyalarımın güvenliği için çok şüpheciydim çünkü daha önce Ankara içi şehir içi nakliyat hizmeti aldığım firma çok kalitesiz bir hizmet vermişlerdi. Allahtan Arena Nakliyat beni pişman etmedi bu zorlu süreçte. Eşyalarımı iyi bir şekilde paketleyip ambalajladılar. Personellerin ve firmanın bu uzmanlıklarını tebrik ediyorum ve verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.