0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Arena Nakliyat olarak yıllardır nakliyat sektöründe bulunmanın vermiş olduğu deneyimi günümüzün sunduğu yeniliklerle buluşturmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak onların taşınırken daha rahat olmalarını sağlıyoruz. Taşınma süreci içerisinde rahat bir nefes almak ve eşyalarının hasar almadığını görmek isteyen herkese en iyi hizmet avantajını sunmayı hedefleyen firmamız deneyimli personelleri ile sektöründeki yenilikleri takip etmektedir. Sadece eski yöntemleri kullanmanın yetersiz olduğunu bilen firmamız müşterilerine sektördeki bütün yenilikleri de sunmaktadır. Başarılı hizmetler sunmak için kaliteli bir ekip çalışması yapmamız gerektiğini biliyor ve çalışma temposu yüksek dikkatli bir ekip oluşturmaya gayret ediyoruz.

Yenilikler İlk Olarak Bizde!

Sektörümüzde yıllardır bulunduğumuz gibi yine sektör içerisindeki yenilikleri de ilk uygulayan firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Arena Nakliyat olarak maddi değerlerin arka planda olduğu ve müşteri memnuniyetinin öne çıktığı bir firma profiline sahibiz. Müşterilerimizi taşınırken zaman kaybı ve ya eşya hasarı gibi durumlardan korumak adına bütün tedbirleri alıyoruz. Yüksek katlardan eşyaların indirilmesi ve yüksek katlara eşya taşınması son zamanlarda en zor konulardan biri haline geldiği için müşterilerimize asansörlü nakliyat gibi farklı hizmetler veriyoruz. Asansörlerimiz en yüksek katlara dahi çıkabilecek özellikte olduğu gibi eşyaların hasarını en aza indiren uygulamalardan biri olan paketleme ve ambalajlama hizmeti de yine firmamız tarafından sunuluyor.

Müşterilerimiz Bizim İçin Önemli!

Her çalışmamızı referans çalışma olarak görüyor ve buna göre hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine cevap verebilen Arena Nakliyat firmamız kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Sorumluluk sahibi ve eşya taşıma konusunda titiz olan firmamız Ankara merkezli olarak hizmet vermenin yanında ülke çapında başarılara imza atan bir firma olmak için var gücü ile çalışmaktadır. Sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunmak için personellerini dikkatli seçen ve geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız ayrıca depolama, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat gibi farklı seçenekleri de bir araya getirerek hizmet vermektedir. Uygun fiyat garantisinin bulunduğu firmamız maddi anlamda da müşterilerinin rahatını düşünmektedir. Başarılı bir firma olarak çalışma hayatına devam eden firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.