0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Çubuk evden eve nakliyat olarak yeni bir eve taşınmanız gerektiğinde profesyonel kadromuz ile bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Eğtimli ekipler ile eşyalarınızın toplanması paketlenmesi ve kapalı kasa araçlardayeni adresinize nakliyesi gerçekleştikten sonra burada eşyaların paketlerinin ve ambalajlarının açılarak yerleştirilmesi daha önce demontajı ustalarımız tarafından yapılmış mobilyalarınızın burada montajının yapılması ile taşınma işleminizin hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinin alınası sırasında en büyük beklentinizin kaliteli hizmet ile uygun fiyatın bir arada olması olduğunu biliyor bunun içinde düşük kar marjı ile hizmet veriyoruz. Telefonda fiyat vermiyor ve yetkili personelimizin evinize yapacağı ziyaret ile eşyaları gördükten ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat teklifimizi hazırlıyor ve kabul etmeni halinde de size en uygun olan zaman dilimi içinde evinizi taşıyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Çubuk asansörlü nakliyathizmetimizi modern asansör sistemleri kullanmaktayız. Portatif yük asansör sistemlerimiz ile çok katlı binalarda oturan kişiler için taşınmayı kolay yapmanın ötesinde eşyaları için konforlu bir taşınma süreci sunmaktayız. Taşınma günü binanın önüne getirdiğimiz asansörün kurulumunu ve test aşamasını da yaptıktan sonra eşyaları bu şekilde araçlara alıyoruz.

Yeni adresinizde de gerektiğinde aynı sistem ile eşyaların eve nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizde mümkün olduğunca asansörlü taşımacılık yapmaya önem vermekteyiz. Binanızın asansörlerin kurulmasına uygun olması gerekmektedir uygun olması halinde bütün eşyalar önce paketlenmekte ve sonrada bu asansörler ile araçlara nakledilmektedir.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Çubuk evden eve nakliyat olarak evinizi şehir içinde taşımanız gerektiğinde olduğu gibi şehirler arasında taşımanız gerektiğinde de bu konuda deneyimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzun yolda zarar görmemesi için azami dikkat göstermekte ve ayrıca her zaman yeni model kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

Bütün nakliyat hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık yapmakta ve bu şekilde istenmeyen bir kaza olması alinde de oluşan zararın sigorta firması tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın hasar görmeden taşınması ve bu işlemin hızla sonuçlandırılması için firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Nallıhan evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat süreci sunmaktayız. Geniş ekibimiz ve araç filomuz ile nakliyatın en kısa zamanda tamamlanmasını sağlamaktayız. Yetkili personelimiz tarafından bütün taşınma süreci koordine edilmekte ve aksilikler yaşanmasına izin verilmemektedir.

Evinizi yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyaların toplanması, paketleme ve ambalajlama yapılması işlemlerini eğitimli personellerimiz ile yapmaktayız. Yeni model araçlar kullanmakta eşyaların araç içinde de zarar görmemesini sağlamaktayız.

Arena Asansörlü Nakliyat

Nallıhan asansörlü nakliyat hizmetini vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer almaktayız. Teknolojiyi yakından takip etmekte ve yeni çıkan asansör sistemlerini de alarak asansörlü nakliyat hizmetini daha güvenli ve hızlı olarak vermekteyiz. Rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binalarda da asansör sistemlerini kullanmakta ve taşınmanın sorun haline gelmesinin önüne geçmekteyiz.

Taşınma gününde binanızın buna uygun yapısının olması halinde yük asansörünü getirmekte ve kurulumunu yaptıktan sonra test aşamasında bir sorun çıkmaması halinde paketlemesi yapılmış eşyalarınızı bu asansörler ile araçlara yüklemekteyiz. Bu sayede taşınma hızını arttırmakta ve sizin de bina sakinleri ile sorun yaşamanızı da önlemekteyiz. Yeni evinizide üst katlarda olması halinde nakliye aracımız ile birlikte asansörlerimizde gelmekte ve eşyalar asansörler ile evinize alınmaktadır.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Nallıhan şehirler arası nakliyathizmetini maksimum dikkat ile vermekteyiz. Çünkü uzun yola çıkan eşyalar için ilave koruma tedbirleri alınması gerektiğini biliyor ve bunlar ı asla ihmal etmeden alıyoruz. Uzun yola çıkan araçlarımızı profesyonel uzun yol deneyimi olan sürücülerimiz kullanmaktadır. Araçların ve sürücülerin tüm belgeleri tam olduğundan trafikte bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Evinizin taşınması sırasında firma olarak tüm tedbirleri alıyor olsak da kaza ihtimalinin olduğunu bilmekte ve bunun için sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapabilmek için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde üstün kalitede hizmetin uygun fiyatlar ile buluştuğu bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetini alarak evinizi sorun yaşamadan taşımak istediğinizde profesyonel kadromuz ile yanınızda yer almaktayız. Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesinde sizleri yormadan kendi alanında eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat bittiğinde yüksek maliyetler ile karşılaşmamanız için önceden evinizi ziyaret ederek eşyaları görmekte ve diğer bilgileri de aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmenizin ardından da size en uygun günü belirlemekte ve taşınma günü yeterli sayıda personel ile gelerek eşyaların cinsine uygun olarak paketleme ve ambalajlamasını yaparak koruma altına aldıktan sonra yeni adresinize nakliyatını kapalı kasa ve yeni model araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Kızılcahamam asansörlü nakliyat verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Son sistem portatif asansörlerine sahip firmamız yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının paketlemesi dikkatle yaptıktan sonra binanızın önüne getirerek kurulumunu yaptığımız yük asansörlerimiz ile araçlara yüklenmekteyiz. Yeni evinizin de üst katlarda olması halinde asansörlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz.

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınızın konforlu olarak taşınmasını sağlamanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Asansörlerin bakımları düzenli olarak yapılmakta bu konuda eğitimli personel tarafından kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat yapılması için gerekli olan şartlar binanın yapısının ve hava şartlarının uygun olmasıdır. Asansörlü nakliyat yaparak ayrıca taşınma sırasında bina sakinleri ile sorun yaşanmasının da önüne geçmekteyiz.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Kızılcahamam şehirler arası nakliyat hizmetini almak istediğinizde bu konuda deneyimli bir firma olmamızın avantajlarını yaşamanız mümkün olacaktır. Ülkenin her noktasına verdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmeti ile taşınmak sizin için bir stres konusu olmayacaktır. Kaliteli malzeme ile paketleme yapılan eşyalarınız içleri süngerli araçlar ile uzun yola çıkacak ve deneyimli sürücülerin kullandığı araçlarda zarar görmeden yeni evinize nakledilecektir.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde olduğu gibi tüm nakliyat hizmetlerimizde sigortayı ihmal etmemekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde sigorta kapsamına alınan eşyalarınızı tam söz verdiğimiz zaman içinde nakliyatını yapmakta ve bizlere duyduğunuz güvenin artmasını sağlamaktayız.

Bala evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır sektörde olmanın tecrübesi ile titizlikle vermekteyiz. Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemleri almakta ve nakliyeyi bu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Planlı olarak çalışmakta taşınmanız için en uygun olan zamanı tespit ettikten sonra da taşınma günü geniş ekipler ile evinize gelerek mobilyaların demontajını yapmaktayız.

 Paketleme ve ambalajlama yaptıktan sonra da araçlarımıza yüklemekteyiz. Yeni adrese getirilen eşyaların evinize taşınmakta ve mobilyaların montajını yaptıktan eşyaların paketlerini ve ambalajlarını açtıktan sonra da ekibimiz işini bitirerek evinizden ayrılmaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Bala asansörlünakliyat hizmetini modern teknolojiyi kullanarak vermekteyiz. Binaların çok katlı olarak yapılıyor olması nedeniyle eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesi ve çıkartılması sırasında eşyalar zarar görebilmekte ayrıca bina sakinleri ile sıkıntılar yaşanmaktaydı. Bu sıkıntıları da verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmeti ile ortadan kaldırmaktayız.

Rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişilerin taşınmaları sırasında da asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Binanın önüne getirilen portatif yük asansörleri kurulup test edildikten sonra eşyalar bu şekilde taşınmaktadır. Kullanılan bu yöntem eşyaların güvenle taşınmasını sağlamanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yaşanan taşınma stresi kısa sürede bitmekte ve yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Bala şehirler arası nakliyat başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde firmamız bunun için deneyimli ekiplerimiz ve yeni model kapalı kasa araçlarımız ile hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat konusunda deneyimli bir firma olarak eşyaların tam koruma altında taşınmasını sağlamakta ve uzun yolda hasar görmesini de önlemekteyiz.

Sigortanın önemi günümüzde anlaşılmıştır ve firmamızda bütün nakliyat hizmetlerini sigorta kapsamında vermektedir. İlave bir ücret almadan eşyalarınızın sigorta kapsamında taşınmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmetinde eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamanın yanında eşyaları gördükten sonra bütçenize uygun fiyat teklifleri hazırlamaktayız. Taşınma öncesinde fiyatı biliyor olmanız ile sonradan yüksek maliyetler ile sıkıntıya düşmenizin önüne geçmekteyiz. Yılın her günü sizlere hizmet verebilmek için çalışmaktayız.

Akyurt evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak amacıyla tecrübeli ekipler ile hizmet vermekteyiz. Geniş kadromuz ile nakliyatı kısa sürede tamamlamakta ve taşınma stresini uzun süre yaşamanıza izin vermemekteyiz. Evini taşımanız gerektiğinde bunun için ücret almadan evinize ziyaret gerçekleştirmekte ve fiyat teklifini sunmaktayız.

 Bu teklifi kabul etmeniz halinde size uygun olan günü belirleyerek o gün yeterli sayıda personel ile evinize gelmekteyiz. Eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaptıktan sonra da araçlara yüklemekte ve yeni adrese nakliyesini gerçekleştirdikten sonra işimizi tamamlayarak evinizden ayrılmaktayız.

Arena Asansörlü Nakliyat

Akyurt asansörlü nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız kullandığı son teknoloji asansör sistemleri ile eşyalar için güvenli nakliyat oluşturmaktayız. Binanızın uygun olması halinde yük asansörlerimizi önüne getirmekte ve kurduktan sonra test yapmaktayız. Test sırasında sorun yaşanmaması halinde de eşyaları bu asansörlere yükleyerek yeni adresinize taşımaktayız. Yeni adresinizde de yük asansörlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz.

Asansörler ile araçlara alınan ya da yeni evinize taşınan eşyaların nakliyesini gerçekleştirmek için kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış olan araçlar kullanmaktayız. Araçların içleri geniş olması ile eşyalar sıkışmadan taşınabilmektedir. Profesyonel sürücülerin kullandığı araçlarımızın tüm belgeleri tam olarak bulunmaktadır ve trafikte bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Akyurt şehirler arası nakliyat firmamız rakiplerinin önüne güvenilir olması ile başarmaktadır. Şehirler arasında eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için özel teknikler ile paketlemesi yapılmakta ve kırılacak eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır. Hassasiyetle verilen bu hizmet sırasında sorun yaşamanıza izin verilmemekte ve taşınma hızla tamamlanarak memnun olmanızı sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinde firma olarak tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazalar için önlem olarak sigortalı nakliyat yapmaktayız. İlave ücret almadan sigorta desteği vermekte ve ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile de eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bir zarar oluşması halinde bu sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.  Eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşamadan taşınabilmeniz için tecrübeli kadromuz ile yılın her günü hizmet vermekteyiz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.