0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Parça Eşya Taşımacılığı

Günümüzde nakliyat sektörüne dahil edilen hizmetlerden biri olan Ankara parça eşya taşımacılığı konusunda firmamız oldukça düzenli ve özenli bir çalışma yürütmektedir. Sadece bir ve ya birkaç parça olan eşyaların taşınması sırasında kargo hizmeti almak oldukça yüksek ücretler ödemeye neden olmaktadır. Ayrıca bir parça olsa bile ağır olduğu için tek başınıza taşıyamayacağınız eşyalarda sizi yoracaktır. Firmamız ise tek parça ve ya birkaç parçadan oluşan eşyalarınızı kapınızdan alarak istediğiniz yere ulaşımını sağlamaktadır. Parça eşya olarak belirlediğiniz eşyalar öncelikle ekibimiz tarafından paketlenecek ve nakliyat aracımıza yerleştirilecektir. Diğer parça eşyalarla karışmaması adına numaralandırılan eşyalarınız güvenli bir şekilde ister şehir içi isterseniz de şehir dışındaki adreslere ulaştırılacaktır.

Bütün Eşyalarınız Korumamız Altında!

Genellikle uzak şehirlerde okuyan öğrenciler için gönderilen beyaz eşyalar ve ya yazlık evlere götürülmesi gereken ağır eşyalar gibi seçenekler için tercih edilen Ankara parça eşya taşımacılığı sizler için firmamız tarafından sunulmaktadır. Eşyalarınızın boyutu ve ya türü fark etmeksizin taşındığı gibi gideceği yere ulaşana kadar muhafaza edilmesi konusunda da titiz bir çalışma yürütüyor olacağız. Yırtılma, kırılma gibi durumlarla karşılaşmamak adına özenli çalışmalar sunan firmamız eşyalarınızı önemseyerek sorunsuz taşıma imkanı sunmaktadır. Aracımızın içerisinde düzgün bir şekilde konumlanmış olan eşyalarınız dikkatli bir şekilde gideceği yere taşınmaktadır. Koruma altına alınan eşyalarınız sayesinde sizde eşyalarınızın hasar sorunları ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Benzersiz Hizmet!

Geniş araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınızın miktarına göre araç temin edebildiği gibi birkaç parça olan eşyalarınızı da sıkıştırılmış bir şekilde taşımamak adına geniş nakliyat araçları kullanmaktadır. Eşyaların yolculuk sırasında korunabilmesi için de büyük bir özen gösteren firmamız Ankara parça eşya taşımacılığı alanında benzersiz bir hizmet sunarak beğeni toplamaktadır. Eşyalarınızın ağır olması ve yüksek katlardan indirilmesi sırasında asansörlü nakliyat gibi seçeneklerde sunan adresimizden sizde ek hizmetler alabilirsiniz. Maddi açıdan uygun seçeneklerin bulunduğu taşımacılık listelerimizden bütçe dostu ödeme planları ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Parça eşyalarınızın korunması için sizlere en iyi hizmeti sunacak firmayı arıyorsanız biz her zaman burada olacağız.

 

"Mamak Parça Eşya Taşımacılığı"

"Çankaya Parça Eşya Taşımacılığı"

"Yenimahalle Parça Eşya Taşımacılığı"

"Keçiören Parça Eşya Taşımacılığı"

"Altındağ Parça Eşya Taşımacılığı"

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.