0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Nallıhan Evden Eve Nakliyat

Nallıhan evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat süreci sunmaktayız. Geniş ekibimiz ve araç filomuz ile nakliyatın en kısa zamanda tamamlanmasını sağlamaktayız. Yetkili personelimiz tarafından bütün taşınma süreci koordine edilmekte ve aksilikler yaşanmasına izin verilmemektedir.

Evinizi yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyaların toplanması, paketleme ve ambalajlama yapılması işlemlerini eğitimli personellerimiz ile yapmaktayız. Yeni model araçlar kullanmakta eşyaların araç içinde de zarar görmemesini sağlamaktayız.

Arena Asansörlü Nakliyat

Nallıhan asansörlü nakliyat hizmetini vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer almaktayız. Teknolojiyi yakından takip etmekte ve yeni çıkan asansör sistemlerini de alarak asansörlü nakliyat hizmetini daha güvenli ve hızlı olarak vermekteyiz. Rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binalarda da asansör sistemlerini kullanmakta ve taşınmanın sorun haline gelmesinin önüne geçmekteyiz.

Taşınma gününde binanızın buna uygun yapısının olması halinde yük asansörünü getirmekte ve kurulumunu yaptıktan sonra test aşamasında bir sorun çıkmaması halinde paketlemesi yapılmış eşyalarınızı bu asansörler ile araçlara yüklemekteyiz. Bu sayede taşınma hızını arttırmakta ve sizin de bina sakinleri ile sorun yaşamanızı da önlemekteyiz. Yeni evinizide üst katlarda olması halinde nakliye aracımız ile birlikte asansörlerimizde gelmekte ve eşyalar asansörler ile evinize alınmaktadır.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Nallıhan şehirler arası nakliyathizmetini maksimum dikkat ile vermekteyiz. Çünkü uzun yola çıkan eşyalar için ilave koruma tedbirleri alınması gerektiğini biliyor ve bunlar ı asla ihmal etmeden alıyoruz. Uzun yola çıkan araçlarımızı profesyonel uzun yol deneyimi olan sürücülerimiz kullanmaktadır. Araçların ve sürücülerin tüm belgeleri tam olduğundan trafikte bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Evinizin taşınması sırasında firma olarak tüm tedbirleri alıyor olsak da kaza ihtimalinin olduğunu bilmekte ve bunun için sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapabilmek için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde üstün kalitede hizmetin uygun fiyatlar ile buluştuğu bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.