0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Paketleme & Ambalajlama

Evden eve taşımacılıkta ya da ofis taşımacılığında bütün eşyaların korunması için çeşitli tedbirlerin alınması gerekir. Bu konuda gerekli tedbirleri almak isteyen firmalar çeşitli seçenekler sunarak eşyaların hasar almasının önüne geçmeye çalışmaktadır. Bizde eşyaların korunması için paketleme ve ambalajlama hizmeti ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sektörümüzdeki yeniliklerden biri olan paketleme hizmeti kapsamında bütün eşyalarınızı paketliyor ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Büyük ve ya küçük fark etmeksizin paketlediğimiz eşyalarınızı hazırlarken numaralandırma sistemi kullanıyor ve yerleşme sırasında sorun yaşamanızın da önüne geçiyoruz. Düzenli bir şekilde paketlenmiş eşyalar sayesinde taşınma sürecinizi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

Paketlerken Özen Gösteriyoruz!

Eşyalarınızı paketlerken sadece bir kere değil birkaç kere paketlerle sarıyoruz. Bu sayede eşyalarınız basit bir şekilde değil güçlü bir şekilde koruma altına alınmış oluyor. Paketleme ve ambalajlama konusunda uzman olan personellerimiz oldukça hızlı bir şekilde sizlere yardımcı oldukları gibi eşyalarınızın paketlenmesi için kısa süreler kullanıyorlar. Eşyalarınızın taşınması sırasında oluşacak herhangi bir yırtılmayı ya da çarpmayı engelleyecek olan ambalajlarımız iç kısmı hava kabarcıkları ile dolu olan ve dış kısmı ise naylonlu ola özel malzemelerden üretilmişlerdir. Eşyalarınızın korunmasını sağlayan bu ürünler ile sizde çevreden gelebilecek her türlü soruna karşı eşyalarınızı güvenle taşımanın farkını yaşayabilirsiniz. En kaliteli malzemeler ile en iyi şekilde paketlenecek eşyalarınızı güvenle taşıyacağız.

Uygun Fiyatlı Seçenekler!

Eşyalarınızı paketlediği gibi güvenli bir şekilde taşıyan firmamız yüksek bir kalite ile çalışmalarına yön vermektedir. Bunun yanında uygun fiyatları ile de yanınızda olacak olan adresimiz bütçe dostu seçenekler ile fazla harcama yapmanızı önleyecek ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Paketleme ve ambalajlama hizmetinde bir adım öne çıkan firmamız bu alanda özenli ve düzenli çalışmaları ile müşterilerinden tam not almaktadır. Müşterilerinin eşyalarına önem veren firmamız eşya güvenliği söz konusu olduğunda bütün önlemleri almaktan yanadır. Sizin de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak gideceği yere ulaştıracak olan firmamız sayesinde taşınma sürecini stresli bir durum haline getirmeden rahatça geçirebilirsiniz. Paketleme ve diğer seçenekler için bizi arayabilirsiniz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.