0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Kızılcahamam Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetini alarak evinizi sorun yaşamadan taşımak istediğinizde profesyonel kadromuz ile yanınızda yer almaktayız. Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesinde sizleri yormadan kendi alanında eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat bittiğinde yüksek maliyetler ile karşılaşmamanız için önceden evinizi ziyaret ederek eşyaları görmekte ve diğer bilgileri de aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmenizin ardından da size en uygun günü belirlemekte ve taşınma günü yeterli sayıda personel ile gelerek eşyaların cinsine uygun olarak paketleme ve ambalajlamasını yaparak koruma altına aldıktan sonra yeni adresinize nakliyatını kapalı kasa ve yeni model araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Kızılcahamam asansörlü nakliyat verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Son sistem portatif asansörlerine sahip firmamız yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının paketlemesi dikkatle yaptıktan sonra binanızın önüne getirerek kurulumunu yaptığımız yük asansörlerimiz ile araçlara yüklenmekteyiz. Yeni evinizin de üst katlarda olması halinde asansörlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz.

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınızın konforlu olarak taşınmasını sağlamanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Asansörlerin bakımları düzenli olarak yapılmakta bu konuda eğitimli personel tarafından kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat yapılması için gerekli olan şartlar binanın yapısının ve hava şartlarının uygun olmasıdır. Asansörlü nakliyat yaparak ayrıca taşınma sırasında bina sakinleri ile sorun yaşanmasının da önüne geçmekteyiz.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Kızılcahamam şehirler arası nakliyat hizmetini almak istediğinizde bu konuda deneyimli bir firma olmamızın avantajlarını yaşamanız mümkün olacaktır. Ülkenin her noktasına verdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmeti ile taşınmak sizin için bir stres konusu olmayacaktır. Kaliteli malzeme ile paketleme yapılan eşyalarınız içleri süngerli araçlar ile uzun yola çıkacak ve deneyimli sürücülerin kullandığı araçlarda zarar görmeden yeni evinize nakledilecektir.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde olduğu gibi tüm nakliyat hizmetlerimizde sigortayı ihmal etmemekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde sigorta kapsamına alınan eşyalarınızı tam söz verdiğimiz zaman içinde nakliyatını yapmakta ve bizlere duyduğunuz güvenin artmasını sağlamaktayız.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.