0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Asansör Kiralama

 Yüksek katlardan eşya indirmek ve ya çıkarmak son zamanlarda en zor işlerden biri haline geldi. Eski nakliyat yöntemleri ile eşyaların istenen zamanda taşınması oldukça zor olduğundan dolayı asansörlü nakliyat gibi gelişmiş bir hizmet ile pek çok nakliyat firması hizmet vermeye devam ediyor. Bizde alanında öncü bir nakliyat firması olarak sizlere hem asansörlü nakliyat hem de Ankara asansör kiralama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetlerden istediğinizi seçebileceğiniz gibi sunduğumuz geniş asansör filosu ile en yüksek katlara dahi kısa sürede ulaşmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Zamandan tasarruf edebileceğiniz bu yöntem ile sizde rahat bir nefes alacak ve eşyalarınızı hasarsız bir şekilde teslim alabileceksiniz.

Asansörlerimiz Sizi Bekliyor!

Ankara Asansör kiralama hizmeti veren firmamız asansörleri kullanmayı bilen personelleri ile sizlere hizmet verecektir. Asansör kiralarken asansörün kurulacağı alan ile ilgili bilgiler vermeniz daha rahat bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Asansörlü nakliyat için uygun bir mekan bulunmaması ve asansörün konumlandırılamaması gibi sorunlar yaşamanız halinde yüksek katlardan eşyalarınızı indirmek kolay olmayabilir. Bu konuda deneyimleri ile sizlere yardımcı olacak olan personellerimiz sayesinde asansörün kurulacağı mekanı belirleyebilir ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde indirebilir ve ya çıkarabilirsiniz. Paketleme hizmeti ile eşyalarınızı kırılma, yırtılma ve dökülme gibi durumlardan koruyacağız. Sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaya çalışan adresimizden sizde beklediğinizin üzerinde bir hizmet alabilirsiniz.

Yüksek Katlarda Bile Kaliteli Hizmet!

Ankara Asansör kiralama hizmeti ile sizlere kolaylıklar sunmayı hedefleyen firmamız merdivenlerde yaşanan sorunları ortadan kaldırmak ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adına çalışmaktadır. Çok yüksek katlı yapılarda dahi eşyalarınızı taşıyabilme imkânına kavuşabilmeniz için geniş bir asansör filosuna sahip olan firmamız başarılı çalışmalarına her geçen gün yenilerini eklemektedir. Asansöre ihtiyacınız olduğunda sadece bir telefonla ulaşılabilecek kadar yakın olan adresimizden yüksek katlarda sorun olan taşınma işlemin gerçekleştirebilirsiniz. Taşınırken yaşanan zaman kayıplarını da ortadan kaldırabilen bu sistem ile eşyalarınızı yerleştirmek için oldukça geniş zamanlar elde edebilirsiniz. Müşterilerini düşünen firmamız bu hizmetler için sizlerden cüzi miktarlar talep etmektedir. Bütçenizi koruma altına almak istediğinizde sizde bizi arayabilirsiniz.

"Çankaya Asansör Kiralama"

"Keçiören Asansör Kiralama"

"Mamak Asansör Kiralama"

"Yenimahalle Asansör Kiralama"

"Altındağ Asansör Kiralama"

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.