0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı evleriniz arasında taşıtmak için nakliyat firması arayışına girebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşırken, ekonomik ücretlere de bu işlemi sağlamaktayız. Firmamız ile irtibata geçerek, ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun olduğunuz saatler içerisinde evinizi ziyaret ederek, taşınacak eşyalarınızı inceliyoruz ve buna uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyatta anlaşma sağladıktan sonra her iki taraf için de uygun taşınma gününü belirliyoruz.

Belirlenen taşınma gününde eşyalarınızı taşımak için evinize geliyoruz. Eşyalarınızı sırayla topladıktan sonra paketleme işlemini tamamlıyoruz. Paketlenen eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden, işlem tamamlanıyor. Paketleme işleminin ardından eşyalarınızı nakliyat aracına taşıyor ve ilk evinizdeki işlemi tamamlıyoruz. Ardından diğer ev adresinize geçerek, eşyalarınızı nakliyat aracımızdan evinize taşıyor ve taşınma işleminizi sonlandırıyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Gölbaşı asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı yük asansörü yardımıyla yüksek katlı binalardan taşıyoruz. Yüksek katlı binalarda birçok nakliyat firması gibi firmamız da asansör kullanmaktadır. Asansörler sayesinde eşyalarınız taşıma esnasında hasar görmemekte olup, hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bina yapılarının uygun olması halinde eşyalarınız yük asansörleriyle taşınabilir. Bu işlem için firmamız ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yük asansörü kurulumu balkonlara yapılmaktadır. Asansör kurulumu yapılırken, ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı toplamaya başlar. Toplanan eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek, taşınma esnasında hasar görmeyecek hale getirir. Bunun ardından eşyalarınız asansöre taşınarak, nakliyat aracına indirilir. Burada bulunan ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı nakliyat aracına sorunsuz bir şekilde yerleştirerek, işlemi tamamlar.

Arena Şehirlerarası Nakliyat

Gölbaşı şehirlerarası nakliyat işlemleri için kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Şehir değiştirme işlemleriniz için firmamızdan nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak, ekonomik fiyatlara çözümler sağlamaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti için firmamız ile irtibata geçerek, fiyat ve işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şehirler arası taşıma işleminde eşyalarınızı yol koşullarına uygun şekilde paketliyoruz. Bu sayede taşınma esnasında hiçbir eşyanız hasar görmeden, sorunsuz bir şekilde taşınıyor. Paketlenen eşyalarınızı nakliyat aracına dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz. Şehirler arası nakliyat işlemimiz bu şekilde tamamlanmaktadır.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.