0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Ayaş Evden Eve Nakliyat

Ayaş evden eve nakliyat hizmetini almanız gerektiğinde bunun için köklü bir firma olarak yanınızda yer almaktayız. Dinamik teknolojiyi yakından takip eden kadromuz ile sorun yaşamayacağınız ve yorulmayacağınız bir nakliyat sürecini size sunmaktayız. İşini ciddiyetle yapan bir firma olarak telefonda fiyat vermemekte evinize yaptığımız ziyaret ile size özel fiyat teklifi hazırlamaktayız.

Firmamız bu ziyaret ve fiyat teklifinin hazırlanması için bir ücret talep etmemektedir. Teklifimizi kabul etmenizin ardından da size en uygun gün belirlenmekte ve o gün için gerekli hazırlıklar firmamız tarafından yapılarak taşınma tam size söz verdiğimiz zaman içinde tamamlanmaktadır. Eşyaların paketleme ve ambalajlaması eğitimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Ayaş asansörlü nakliyat verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Kullandığımız modern asansör sistemleri ile çok katlı binalarda oturan kişilerinde sorun yaşamadan aynı zamanda kısa sürede taşınabilmesini sağlamaktayız. Portatif yük asansörlerimizi bina önüne getirmekte ve kurduktan sonra test yapmaktayız. Asansörleri eğitimli personel kullanmakta ve bir sorun çıkmasına ise izin verilmemektedir.

Asansörlü nakliyat yaparak eşyalarınızın bina merdivenlerinden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız. Taşınma süresini kısaltmakta ve bu şekilde yaşanan taşınma stresinin de kısa sürede bitmesini sağlamaktayız. En yüksek katlara bile ulaşan modern asansörlerimiz bulunmakta ve bu sayede o katlarda oturan kişiler içinde taşınmayı kolaylaştırmaktayız.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Ayaş şehirler arası nakliyat hizmeti sırasında bu konuda deneyimli ekipler ile eşyalarınız için maksimum koruma sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetimizi almanız sırasında hiçbir ili ya da ilçeyi uzak bulmadan aynı şekilde hizmet vermekteyiz. Yeni model içleri süngerli araçlar kullanmakta ve bu araçlar ile uzun yolda eşyaların güvende olarak nakliyesinin gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Köklü bir nakliyat firması olarak müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalar nakliyat öncesinde uzman eksperler tarafından görülerek gerçek değerinden sigortalanmakta ve nakliyat tamamlanana kadar da sigorta devam etmektedir. Her müşterimizin özel olduğunu bilerek size özel nakliyat çözümleri üretmekte ve kaliteli hizmet vermekte üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.