0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan evden eve nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı bir evden diğer bir eve sorunsuz bir şekilde taşıtmak isteyebilirsiniz. Firmamız bu alanda yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet vererek, müşterilerimizin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Taşınma işlemi için firmamız ile iletişime geçerek, ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Sunduğumuz fiyat teklifi doğrultusunda anlaşma sağlanması halinde taşınma tarihini de belirleyerek işlemin ilk adımını atıyoruz.

İkinci adımda eşyalarınızı taşımak için evinizi ziyaret ediyoruz. Eşyalarınızı sırayla topladıktan sonra her eşyayı en uygun şekilde paketliyoruz. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız nakliyat aracına taşınıyor. Tüm ev tamamen boşaltıldıktan sonra yeni ev adresinize geçiş yapılıyor. Burada da eşyalarınızı nakliyat aracından evinize taşıyarak, taşınma işleminizi tamamlıyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Sincan asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı yük asansörleri yardımıyla yüksek katlı binalara taşıyabiliyoruz. Günümüzde yüksek katlı bina türlerinin artması nedeniyle elle taşıma sistemi verimli olmuyor. Bu nedenle eşyalar artık yük asansörleri kullanarak taşınıyor. Bu sayede işlem hem daha hızlı tamamlanıyor, hem de taşınan eşyalar hiçbir şekilde hasar görmüyor.

Asansörlü nakliyat işleminin kullanılabilmesi için eşyaların taşınacağı binanın yapısının uygun olması yeterli olacaktır. Asansör kurulumu eğitim almış personellerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Kurulan asansör test edildikten sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Paketlenen eşyalarınız asansörün kurulduğu alana getirilerek, sırasıyla asansör yardımıyla nakliyat aracına gönderilmektedir. Bu sayede eşyalarınız hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Arena Şehirlerarası Nakliyat

Sincan şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınızda firmamız kaliteli çözümler sunmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetinde mesafeler daha uzun olduğu için eşyalar daha dikkatli bir şekilde taşınmalıdır. Bu işlemde profesyonel bir firma ile çalışarak, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtabilirsiniz. Firmamız bu alanda yıllardır hizmet vermekte olup, şehirler arası nakliyat işlemlerinizi tamamlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde müşterilerimizin talebine bağlı olarak sigortalı taşımacılık işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı taşımacılık işleminde eşyalarınızın değerlerini belirleyerek, eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız taşınma esnasında hasar görmesi halinde, eşyalarınızın değerleri sigorta firması tarafından karşılanıyor. Bu sayede müşterilerimiz ek bir ücret ödemeden, eşyalarının değerlerini kolay bir şekilde alabiliyor.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.