0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı evleriniz arasında taşıyoruz. Ev değiştirme işleminde eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşıyacak bir nakliyat firması arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekte olup, müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımaktayız. Taşınma işlemi için fiyat almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek, ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilir.

Evden eve nakliyat hizmetinde belirlenen günde evinize gelerek, eşyalarınızı toplamaya başlıyoruz. Eşyalarınızı odalar halinde toplayarak, bu şekilde taşımaktayız. Bu sayede eşya karışıklığına yol açmadan, taşınma işleminizi tamamlamaktayız. Toplama işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız sırasıyla paketlenmektedir. Paketleme işlemi sayesinde hiçbir eşyanız hasar görmeden taşınmaktadır. Paketleme işleminin ardından eşyalarınız sırayla nakliyat aracına tamamlanarak, taşınma işlemi tamamlanmaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Pursaklar asansörlü nakliyat işleminde eşyalarınızı yük asansörleri yardımıyla taşıyarak, eşyalarınızın hiçbirine hasar vermiyoruz. Ayrıca bu işlem sayesinde yüksek katlı binalarda yer alan evlerinizden, eşyalarınızı kolay bir şekilde taşımaktayız. Yüksek katlı binaların çoğalmasıyla elle taşıma işlemi neredeyse kullanılamaz hale gelmiştir. Bu nedenle birçok nakliyat firması gibi firmamız da yük asansörleri kullanarak eşyalarınızı taşımaktadır.

Yük asansörleri binaların balkonlarına kurulmaktadır. Asansör kullanımı için bina yapısının uygun olması yeterlidir. Asansör kurulumu tamamlanırken, eşyalarınızı toplayarak taşınmaya hazır hale getirmekteyiz. Toplanan eşyalarınızın tamamını paketleyerek, hasar görmeyecek hale getiriyoruz. Bunun ardından asansörün kurulduğu alana eşyalarınızı sırayla taşıyor ve asansör yardımıyla nakliyat aracına indiriyoruz. Tüm eviniz boşaltılana kadar işlem bu şekilde devam etmektedir.

Arena Şehirlerarası Nakliyat

Pursaklar şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı istediğiniz şehirden alarak, istediğiniz şehre taşıyoruz. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak, hiçbir hasar ve kayba neden olmadan işlemleri tamamlamaktayız. Şehirler arası nakliyat için güvenilir ve profesyonel bir firma arayışındaysanız, firmamız ile irtibata geçerek işlem hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Şehirler arası taşımacılık hizmetimizde müşterilerimizin isteğine bağlı olarak sigortalı taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmetimizde eşyalarınızın değerlerini belirleyerek, sigorta sözleşmesi yapmaktayız. Yol esnasında afet, kaza ve kayıp durumlarına karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu sayede olası kayıplarda eşyalarınızın değerlerini sigorta firmasından karşılayabiliyorsunuz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.