0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Polatlı evden eve nakliyat işlemlerinizde firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Ev değiştirme ve yeni eve taşınma işlemleri için nakliyat firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Taşınma işlemi için fiyat almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir.

Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı toplayarak işleme başlıyoruz. Toplanan eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri sayesinde hiçbir eşyanız hasar görmeden taşınmaktadır. Paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınızı sırayla nakliyat aracına taşıyoruz. Eviniz tamamen boşaltıldıktan sonra yeni ev adresinize geçilerek, burada da eşyalarınızı nakliyat aracınızdan evinize taşıyarak, işlemi tamamlıyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Polatlı asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde yüksek katlı binalardaki eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyoruz. Yük asansörü yardımıyla taşıdığımız eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmüyor, bu sayede eşyalarınız daha hızlı bir şekilde de taşınabiliyor. Asansörlü nakliyat işlemi için bina yapılarının uygun olması yeterlidir. Bu hizmetimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Asansör kurulumu için eğitim almış ekip arkadaşlarımız asansör kurulumunu tamamlarken, bir grup ekip arkadaşımız ise eşyalarınızı toplamaya başlar. Toplanan eşyalarınız uygun şekilde paketlenerek, taşınma esnasında olası hasar alma durumu ortadan kaldırılır. Paketlenen eşyalarınız asansöre taşınır ve buradan da nakliyat aracımıza indirilir. Nakliyat aracında dikkatli bir şekilde yerleşimi sağlanarak, işlem tamamlanır.

Arena Şehirlerarası Nakliyat

Polatlı şehirlerarası nakliyat işlemleriniz için firmamızdan profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Şehir değiştirme işlemleri için firmamız güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde firmamızı tercih ederek, sorunsuz ve ekonomik bir şekilde taşınabilirsiniz. Fiyat ve taşınma işlemi hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilir.

Şehirler arası nakliyat hizmetinde mesafeye bağlı olarak aynı gün veya bir gün sonrasına taşıma işlemi yapmaktayız. Ayrıca bu hizmetimize ek olarak sigortalı taşımacılık hizmeti de vererek, eşyalarınızı sigortalamaktayız. Sigortalanan eşyalarınız olası hasar durumlarında, belirlenmiş olan değerleri sigorta firması tarafından karşılanarak sizlere hizmet verilmektedir.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.