0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat firması olarak profesyonel anlamda nakliyat hizmeti veren bir firmayız. Bütün müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenli çalışmalar yürüttüğümüz gibi sektörümüzde de sağlam adımlarla ilerliyor ve Ankara içerisinde öncü bir firma olmak için çalışıyoruz. Genellikle evden eve nakliyat konusunda ihtiyaca yönelik çözümler sunarak eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyoruz. Evinizde eşyaların paketlenebilmesi ve araç temin edilmesi için öncelikle ekspertiz yetkilimiz kapınıza kadar gelecektir. Sizinle bütün detayları konuşarak eşyalarınıza uygun bir araç ayarlayacak ve nakliyat personeli sayısını da ayarlayarak sizinle ücretlendirme hakkında görüşecektir. Önceden alacağınız bilgiler ile ek ödemeler yapmak zorunda kalmadan bütün detayları yetkilimizden öğrenmiş olacaksınız.

Paketleme İle Hasarsız Eşyalar!

Keçiören evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızın miktarına uygun araç ve personel ile söz verilen günde ve saatte kapınıza gelecektir. Bütün eşyalarınız öncelikle paketlenecek ve hasarlara karşı koruma altına alınacaktır. Daha sonra ise paketlere numara verilerek taşınma sonrasında yerleşmeniz daha kolay bir hal alacaktır. Eşyalarınız deneyimli personellerimiz ile araca düzenli bir şekilde taşınacak ve yolculuk esnasında hasar almaması için dikkatli bir şekilde yerleştirilecektir. Eşyalarınızın korunabilmesi için bütün önlemleri alan firmamız aynı zamanda asansörlü nakliyat gibi çeşitli imkanlar sunarak yüksek katlardan aşağıya eşyalarınızı güvenle indirebilmektedir. Ayrıca yüksek katlara çıkarılacak olan eşyalarınız da düzenli bir şekilde asansörler çıkarılacaktır.

Profesyonel Hizmet Ayrıcalığı!

Keçiören evden eve nakliyat alanında uzman bir firmadır. Kurumsal anlamda hizmet veren firmamız sorumluluk sahibi ve saygılı bir duruşa sahiptir. Eşyalarınızı işinin ehli olan bir ekibe emanet etmek istediğinizde arayabileceğiniz firmamız en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla sektöründeki yenilikleri takip ettiği gibi düzenli eğitimlerden geçmektedir. Başarılı olabilmek ve sektörüne yön veren bir adres olabilmek adına gelişimlere açık olan firmamız uygun fiyatları ile sizlere maddi anlamda da yardımcı olmaktadır. Eşyalarınızın şehir içi ve şehirlerarası taşınmasında yardımcı olduğu gibi ofis taşımacılığı konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz. Büyük küçük bütün eşyalarınızın güvenliği için sizde bize ulaşmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.