0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Kahramankazan Nakliyat

Kahramankazan evden eve nakliyat olarak bütün nakliyat ihtiyaçlarınızda olduğu gibi evinizi taşımanız gerektiğinde de tecrübeli ve geniş ekibi ile hizmet vermektedir. Firmamızı seçmeniz halinde öncelikle evinize bir ziyaret gerçekleştirilmekte ve fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Sunduğumuz fiyat teklifini kabul etmenizin ardından da size uygun olan gün tespit edilerek bugün için taşınma planı oluşturulmaktadır.

Taşınma gününde yeterli sayıda ekip ile gelinmekte eşyaların paketlemesi yapılmakta mobilyaların sökülmesi işlemi yapıldıktan sonra içleri süngerle kaplı araçlara alınan eşyalar yeni adrese nakledilmektedir. Burada eşyaların ambalajları açılmakta mobilyaların montajı yapılarak nakliyat işlemi tamamlanmaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Kahrmankazan asansörlü nakliyat yapmakta olan firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte ve son sistem portatif yük asansörleri kullanmaktadır. Bu şekilde eşyaların evden alınarak araçlara yüklenmesi ve yeni adresinizde ise araçtan eve taşınmasında bina merdivenleri kullanılmamaktadır. Binanın önü asansör kurulumu için uygun olması bu hizmeti verebilmemiz için yeterlidir.

Son zamanlarda rezidans ve plaza gibi çok yüksek binaların sayısının artmakta olması ile firma olarak buralarda yaşayan ya da bu binalara aşınacak kişiler için de evini taşımayı sorun olmaktan çıkartan asansör sistemlerine sahip olduk. Bütün eşyaların bu asansörler ile zamandan da tasarruf ederek hızla nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Kol gücünü kullanmamakla ayrıca eşyalarınızın güvende olarak taşınmasını sağlamaktayız.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Kahramankazanşehirler arası nakliyat firmamız ile evinizi başka bir şehre taşımanız gerektiğinde bu konuda deneyimli ekipler ve yeni model araçlar ile hizmet vermekte olmamız sayesinde eşyalarınızın hasar görmeden nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Ülkenin her noktasına aynı kalitede hizmeti sizler için götürmekte ve maksimum koruma altına aldığımız eşyalarınızın nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Uygun olduğunuz zamanda taşınabilmeniz için yılın her günü hizmet vermekteyiz.

Sigortalı nakliyat yaparak müşterilerimizin eşyalarım zarar görürse ne olacak endişesi yaşamadan taşınabilmenizi sağlamaktayız. Taşınma öncesinde evinize gelen eksper arkadaşlarımızın ücretsiz olarak yaptığı espertiz ile eşyalar gerçek değerinden sigortalanmaktadır. Evinizin taşınması gerektiğinde yorulmayacağınız ve sorun yaşamayacağınız bir taşınma deneyimini köklü bir firma olarak bizler uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.