0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Haymana Evden Eve Nakliyat

Haymana evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır vermekte olan firmamız tecrübesi ile sorun yaşamadan taşınabilmenizi sağlamaktadır. Eşyalarınız üst düzey koruma altına alınarak nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Firma olarak bunun gerçekleşmesi amacıyla paketleme ve ambalajlamayı bu konuda eğitimli ekipler ve uygun malzeme kullanarak yapmaktayız.

Kapalı kasa yeni model araçlar kullanmakta ve eşyaların araç içinde olduğu zamanlarda iklim şartlarından etkilenmeden nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.  Telefonda fiyat vermeyerek işimizi titizlikle yapmakta ve bunun için asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız evinize gelmekte ve fiyat teklifi bundan sonra verilmektedir. Bu ziyaret ve fiyat teklifinin hazırlanması için ücret alınmamaktadır.

Arena Asansörlü Nakliyat

Haymana asansörlü nakliyatyapmaktayız ve bu şekilde de eşyaların araçlara yüklenmesi ya da yeni adreste daireye taşınmasında sahip olduğumuz asansörleri kullanmaktayız. Portatif asansör sistemlerimizi taşınma günü evinizin üst katlarda olması halinde binanın önüne getirmekte kurduktan sonra da test yapmaktayız. Asansörleri eğitimli kişiler kullanmakta ve kullanılması sırasında bir sorun yaşanmamaktadır.

Asansörlerimiz çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerinde sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktadır. Bina merdivenlerini ve kol gücünü kullanmayarak eşyaların bu süre içinde düşme sürtünme gibi nedenler ile zarar görmesini önlemekteyiz. Asansörlü taşımacılık yapıyor olmamız sayesinde taşınma süresi kısalmakta ve sizlerde yeni adresinize daha kısa bir sürede taşınarak normal hayatınıza devam edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Haymana şehirler arası nakliyat verilen nakliyat hizmetleri içinde en hassas şekilde verilmesi gereken hizmettir. Uzun yola çıkacak eşyalar için ilave koruma önlemleri alınmalıdır. Firmamız bu konuda deneyimli olması sayesinde de bütün tedbirleri almakta ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesini sağlamaktadır. Yeni model araçların içinde eşyalar uzun yola çıkmakta bu araçları da profesyonel sürücüler kullanmaktadır.

Evden eve nakliyat sırasında içinizin rahat olmasını sağlayacak en önemli nokta sigorta desteğinin veriliyor olmasıdır. Sigortalı nakliyat yapan firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve bu şekilde eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Eşyalarınızın zarar görmeden hızla taşınabilmesini deneyimli bir firma olarak sağlamaktayız.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.