0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Elmadağ evden eve nakliyat firmamız ile evinizi yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Taşınma sırasında eşyalarım zarar görür mü endişesi yaşamanızı profesyonel ekibimiz ile önlemekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde telefonda fiyat vermemekte eşyaları yerinde gördükten ve diğer gerekli bilgileri de aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Fiyat teklifimizi kabul etmenizin ve anlaşmaya varılmasının ardından da uygun olduğunuz tarihi öğrenerek o gün yeterli sayıda personel ile gelerek hızla eşyaların paketlemesi yapılmakta ve koruma altına alınarak nakliye gerçekleştirilmektedir. İşimizi tam belirttiğimiz süre içinde tamamlamakta ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız.

Arena Asansörlü Nakliyat

Elmadağ asansörlü nakliyat yapmakta olan firmamız eşyalarınızın konforlu olarak taşınması amacında olan firmamız sahip olduğu yük asansörleri ile nakliyeyi gerçekleştirmektedir. Portatif olan bu asansör sistemlerini evinizin üst katlarda olması halinde bina önüne getirilmekte ve eşyalar bu asansör sistemleri ile araçlara alınarak titizlikle istiflenmektedir. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemleri kullanılmaya devam edilmektedir.

Asansörlü nakliyat yapılması sırasında eşyaların güvende olması amacıyla asansörlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Binanın önüne getirilen asansörün kurulumu yapılmakta ve ardından test yapılmaktadır. Testi yapıldıktan sonra eğitimli kişiler tarafından kullanılarak eşyalar araçlara alınmaktadır. Asansör sistemlerinin kullanılıyor olması eşyaların güvenli olarak taşınmasını sağlamasının yanında ayrıca nakliyenin hızını da arttırmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini hızla tamamlamaktayız.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Elmadağ şehirler arası nakliyat titizlikle verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Uzun yola çıkacak olan eşyalarınız için ilave koruma tedbirleri almakta ve içleri süngerle kaplanmış kapalı kasa yeni model araçlar kullanmaktayız. Araçları profesyonel sürücüler kullanmakta bu sayede eşyaların sarsılmadan taşınmasının yanında trafikte gecikme yaşanmasının da önüne geçilmektedir.

Her alanda olduğu gibi nakliyat sektöründe de sigorta önem kazanmaktadır. Firmamız da bütün nakliyat hizmetlerini sigorta kapsamında vermektedir. Sigortalı nakliyatı ciddiyetle yapmakta ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanması amacıyla ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bütün nakliyat hizmetlerimizi size özel çözümler ile sunmaktayız ve evinizi taşımanız gerektiğinde üstün kalitede hizmetimizi sunmaktayız.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.