0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Beypazarı evden eve nakliyat firmamız profesyonel kadrosu ile sorun yaşamadan evinizi taşımanız amacıyla hizmet vermektedir. Köklü bir nakliyat firması ile çalışmanın avantajlarını bizi tercih etmeniz halinde görebilirsiniz. Yorulmayacağınız ve kısa sürede tamamlanacak bir taşınma sürecini uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere sunmaktayız. Telefonda değil eşyalarınızı yerinde gördükten sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Teklifimizi kabul etmeniz halinde taşınma planı oluşturmakta ve bu planı tam olarak uygulayarak eşyalarınızın koruma altında olacağı bir nakliyat gerçekleştirmekteyiz. Taşınma günü evinize gelen ekibimiz başlarında olan yetkili arkadaşımızın koordinesi ile eşyaların paketlemesi yapılmakta ve daha sonra kapalı kasa içleri geniş araçlar ile yeni adresinize nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Arena Asansörlü Nakliyat

Beypazarı asansörlü nakliyatolarak taşınma sırasında eşyaların maksimum koruma altında olmasını sağlamak için modern teknolojiyi de kullanmaktayız. Bu amaçla asansörlü taşımacılık yapmaktayız. Portatif yük asansörlerimizi taşınma sırasında binanın önüne getirmekte ve kol gücü kullanmadan eşyaları araçlara yüklemekteyiz. Yeni adresinizde de gerekmesi halinde aynı yük asansörlerini kullanmaktayız.

Çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişiler içinde özel asansör sistemlerimiz bulunmakta ve bu kişiler için de sorunsuz bir taşınma sürecini sunmaktayız. Portatif yük asansörlerimiz bina önüne getirilip kurulduktan sonra test yapılmakta ve daha sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için binanızın yapısının buna uygun olması yeterlidir.

Arena Şehirler Arası Nakliyat

Beypazarı şehirler arası nakliyat evini taşıması gereken kişiler bu başka bir şehre olması gerektiğinde eşyalarım zarar görecek mi endişesini daha çok yaşamaktadırlar. Bu endişeyi de deneyimli firmamız ile çalışmanız halinde yaşamanıza izin verilmeyecek bu konuda deneyimli ekipler ile hizmet verilmektedir. Uzun yola çıkacak eşyalar için ekstra koruma tedbirleri alınmakta ve araçlarında yeni model olmasına dikkat edilmektedir.

Evden eve nakliyat sırasında bütün tedbirlerin alınmasına rağmen kimi zaman istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu durumda ise sizlerin sıkıntı yaşamanızı önlemek amacıyla sigorta desteği vermekteyiz. Bütün nakliyat hizmetlerimizde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve eşyaların gerçek değerinde sigortalanmasını sağlamaktayız. Hızla tamamlanacak ve memnun olacağınız evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.