0532 052 54 99
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@arenanakliyat.com

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı evleriniz arasında taşıyoruz. Ev değiştirme ve yeni eve taşınma işlemleriniz için firmamız profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat hizmeti hakkında firmamızdan ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz. İletişime geçerek randevu vermeniz halinde, evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceliyor ve uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Anlaşma sağladıktan sonra eşyalarınızın taşınacağı günü de belirleyerek işlemi tamamlıyoruz.

Anlaşma sağlanan taşınma gününde evinize gelerek eşyalarınızı toplamaya başlıyoruz. Toplanan eşyalarınızın tamamını uygun şekilde paketleyerek, taşınma esnasında hasar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketlenen eşyalarınız hazır hale geldiğinde sırayla nakliyat aracına taşınmaya başlıyor. Eviniz tamamen boşaltılana kadar taşındıktan sonra yeni ev adresinize geçiş yaparak, eşyalarınızı evinize yerleştiriyoruz.

Arena Asansörlü Nakliyat

Altındağ asansörlü nakliyat hizmetimizde ise eşyalarınızı yüksek katlı binalara asansör yardımıyla taşıyoruz. Yük asansörü kullanımı sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde hasar görmüyor. Ayrıca bu işlemde insan gücü daha az kullanıldığı için eşyalar daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınıyor. Asansörlü nakliyat hizmeti almak için firmamızla irtibata geçerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Asansör kullanımı için müşterilerimizin bina yapısının uygun olması gerekmektedir. Uygun bina yapıları için genellikle balkonlara asansör kurulmaktadır. Asansör kurulumu eğitim almış çalışanlarımız tarafından tamamlanarak, test edilmektedir. Asansör kurulumu tamamlanırken, eşyalarınız toplanır ve paketlenmeye başlar. Paketlenen eşyalar asansörün kurulduğu alana taşınır ve asansör yardımıyla nakliyat aracına gönderilir. Burada da personellerimiz dikkatli bir şekilde eşyalarınızı yerleştirerek, işlemi tamamlar.

Arena Şehirlerarası Nakliyat

Altındağ şehirlerarası nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı şehirler arası taşıyarak, şehir değiştirme işlemleriniz için hizmet veriyoruz. Şehir değiştirmek isteyen müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek, fiyat ve taşınma işlemi hakkında bilgi alabilir.

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Uzak mesafelerdeki şehirlere taşınma işlemi içinse bir gün daha uzayabilmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde paketlemekteyiz. Kullandığımız paketleme ambalajları sayesinde hiçbir eşyanız taşınma esnasında hasar görmemektedir. Eşyalarınızın boyutu fark etmeksizin, tüm eşyalarınızı paketliyor ve taşıyoruz. Şehirler arası nakliyat işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

Arena Nakliyat olarak bu sektör de kendimizi verdiğimiz üstün kalite de hizmetler ile tanıtmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılayan Arena Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Yeşilevler Mahallesi 917. Cadde, No: 8 Yenimahalle / Ankara
 
Telefon
 
0 312 335 33 44
  
 
Email
info@arenanakliyat.com
© Copyright 2003  Bu Web Sitesi Port Yazılım Tarafından Yapılmıştır.